چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین وبینار آموزشی استعدادیابی ناشنوایان

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های ناشنوایان از برگزاری نخستین دوره آموزشی استعدادیابی ورزش ناشنوایان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیو نبا اعلام این خبر ، اظهار داشت : با توجه به ضرورت راه اندازی طرح ملی استعدادیابی در راستای ارتقاء بستر ورزشکاران و اهمیت به افزایش دانش کمی و کیفی و مبانی نظری در این حوزه ، نخستین دوره وبینار آموزشی استعدادیابی ورزش ناشنوایان برگزار خواهد شد.
 
سرپرست دبیری فدراسیون ادامه داد : دوره های آموزشی فدراسیون ناشنوایان نیز همانند سایر دوره های آموزشی به دلیل شیوع بیماری کووید 19 تعطیل شده اند و با پیشنهاد دکتر سفیداری مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون برگزاری این دوره ها را به صورت وبینار آغاز میکنیم تا بر لزوم ارتقا دانش در حوزه ورزش حتی در روزهای درگیری با کروناویروس تاکید شود.
 
دکتر معتمدی ادامه داد: این وبینار با حضور نمایندگان انجمن های ورزشی و هیأت های استانی با سرفصل های متنوعی برگزار و پس از پایان برگزای این دوره گواهی حضور برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.
 
سرپرست دبیری فدراسیون در پایان گفت: امیدواریم شاهد موفقیت ها و نوآوری های رشته های ورزشی ناشنوایان در این روزهای کرونایی باشیم و با تبدیل این تهدید به فرصتی برای افزایش دانش پایه و علوم مربوطه همچنان عرصه ورزش را پرتکاپو و فعال نگهداریم.


٠٨:٠٣ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٨٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٤٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: